Logové rohože 193 Logo standard
Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial

Logové rohože 193 Logo standard

Již použité
Cena na dotaz

Renomovaný nizozemský výrobce průmyslových rohoží Notrax pro nás vyrábí logové rohože dle zadání zákazníka. Nabízí tři kvality, přičemž ta nejlevnější a základní má označení 193 Logo Standard. Je určená do interiérů v lehce až středně zatěžovaných komerčních provozech jako jsou menší hotely, banky, úřady, kanceláře či obchody. Rohože se vyrábějí ze 100% polyamidu 6.0, není u nich ale atestována hořlavost, neboť se opravdu jedná o základní kvalitu. Na naší prodejně Koberce Strnad Lišov si můžete prohlédnout vzorkovnici s reálnými barvami. Dodáváme je ve formě kusových rohoží nebo jako běhoun. Vyřezáváme z nich různé atypické tvary a často dolepujeme náběhové hrany dle přání zákazníka.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Barevný odstín
vícebarevná
Hmotnost vlasu
405 g/m2
Celková hmotnost
2800 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
6 mm
Podložka
černý vinyl
Hořlavost
není atestováno

Popis

Jak objednat logovou rohož? Nejlepší je navštívit naši prodejnu Koberce Strnad Lišov, kde se vše domluví na místě a uděláme obratem cenovou nabídku. Přesto se to dá vyřešit i po mailu.

1. Dle intenzity provozu vyberte kvalitu, na které chcete logo natisknout. Platí pravidlo, že polyamid 6.6 je mnohem kvalitnější a odolnější sešlapání a špinění než obyčejný polyamid 6.0. Čím více vlákna, tím odolnější koberec je. Všechny tři kvality Notrax lze mýt Wapp myčkou, ale pouze 190 Logo Washable můžete prát v průmyslové pračce, neboť má gumovou podložku odolnou vyšší teplotě.

2. Vyberte si z nabízených rozměrů, ve kterých se daný typ vyrábí. Nabízené rohože jsou vždy včetně lemu (PVC nebo pryž) cca 2,5 cm z každé strany. Pokud potřebujete atypický rozměr, můžeme vyrobenou rohož seříznout a dolepit náběhové hrany, děláme to běžně nejen na logových rohožích, ale i na čistících zónách. Pokud bude rohož umístěna v zapuštěném rámu, náběhová hrana se naopak nepoužívá.

3. Připravte nám grafické podklady pro výrobu - logo, obrázek, nápis. Pokud bude logo zpracované elektronicky, je práce s tím nejrychlejší, grafici z Holandsku ho převedou pouze pro výrobní formát. Nejlepší formát je v křivkách. Zpracování loga si výrobce účtuje jednorázově s první rohoží. Umíme zpracovat logo i na základě obrázku či starého loga, práce s tím je ale mnohem větší a účtuje se vyšší příplatek za grafické zpracování.

4. Vyberte barevnou kombinaci s nabízené barevnice. Výrobce pak zašle PDF k odsouhlasení a po zaplacení zálohy necháme rohož vyrobit. Doba dodání trvá cca 2 týdny.

Mohlo by se vám také líbit