Všeobecné podmínky

Tyto všeobecné podmínky (dále jen „podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV

IČ: 102 77 293
DIČ: CZ5507180877

se sídlem:

Tř. 5. května 698/121, 373 72 Lišov, Česká republika       

e-mail: info@koberce-strnad.cz
telefon: 387 994 592
web: www.koberce-strnad.cz

(dále jen „Koberce Strnad“)

  1. Tyto podmínky upravují vztah mezi firmou Koberce Strnad a fyzickou osobou či zástupcem právnické osoby, která poptává určitý sortiment přes internetový katalog na webové stránce www.koberce-strnad.cz. Nejedná se internetový obchod a zasláním formuláře či poptávky z tohoto webového rozhraní se neuzavírá automaticky kupní smlouva.
  2. Tyto obchodní podmínky a kupní smlouva se uzavírají v českém jazyce.

II.

Informace o zboží a cenách

  1. Sortiment vychází z nabídky kamenné prodejny Koberce Strnad v Lišově. 
  2. Informace o zboží, jeho dostupnosti, vlastnostech, barvě či odstínu jsou pouze informativního charakteru. Firma Koberce Strnad cíleně neklame zákazníka, pouze webové rozhraní není napojeno na skladové a cenové hospodářství firmy a může docházet k individuálním chybám.
  3. Pro uvedení vlastností se vychází z technického listu výrobce. Odstín či barva zboží nelze zaručit a může se lišit.
  4. Uvedené ceny v internetovém katalogu jsou pouze informativního charakteru a Koberce Strnad má právo na případnou změnu či úpravu ceny. Ceny jsou uvedeny vždy s daní z přidané hodnoty. Ceny jsou uvedeny bez nákladů na případnou dopravu.
  5. Konečná cena vč. všech nákladů na dopravu a úpravu zboží se kalkuluje zvlášť v cenové nabídce z prodejny, telefonicky nebo zvláštním e-mailem. Vzhledem k specifikům podlahového sortimentu je nutná komunikace se zákazníkem před uzavřením kupní smlouvy.
  6. Případné slevy z kupní ceny zboží nelze navzájem kombinovat, nedohodne-li se prodávající s kupujícím jinak.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem 14. 4. 2020