Nenašli jste, co jste hledali?

Nenašli jste na webu?

Naše prodejna je obrovská a sortiment neuvěřitelně široký, takže na webu všechno prostě nenajdete. Nicméně na tom pořád pracujeme a sortiment na webu intenzivně rozšiřujeme, fotíme apod.

Náš web a Covid-19

Ačkoliv jsme předtím prodej přes internet moc neprosazovali, po zavedení vládních omezení se prodej přes náš web skvěle osvědčil a podlahy posíláme zákazníkům po celé ČR.

Výrobci a Covid-19

Téměř všichni výrobci prochází v současné době problémy s výrobou, expedicí a logistikou zboží. Proto se na našem webu zaměřujeme zejména na náš skladový sortiment.

Lze zboží objednat?

Ano. Pokud sháníte koberec či podlahu, kterou jste na webu nenašli, poptejte nás. Obratem zjistíme možnosti dodání a uděláme cenovou nabídku, máme přímé kontakty na výrobce.

Nejčastější dotazy

Něco jste na webu nenašli?

Na naší prodejně najdete obrovskou nabídku různých podlah na objednávku včetně luxusních, zátěžových a hotelových koberců, designového PVC, vinylových, laminátových, dřevěných či korkových podlah. Pokud jste na webu hledali něco konkrétního a nenašli to, poptejte nás, podlaha může být bez problémů dostupná. Zjistíme u výrobce termín dostupnost či termín výroby, pošleme cenovou nabídku a informujeme vás o případném dodání.

O jaké výrobce a zboží se jedná?

Od většiny výrobců či dodavatelů máme určitou část sortimentu skladem, fungujeme jako solidní a bohatě zásobený velkoobchod i maloobchod, takže se snažíme nabízet ten nejprodávanější sortiment okamžitě k odběru. Každý výrobce má však mnohem širší nabídku, to pak nabízíme na objednání. Postupně budeme tento sortiment rozšišovat i na náš web. Zejména se jedná o výrobce koberců Balta, ITC vč. divize Arc Edition, Beaulieu Ideal a Carus, Edel, AW, Creatuft, Tasibel, Mellau, Condor, Vebe, Desso, Burmatex, Radici Sit-in a mnoho dalších. V PVC a vinylech nabízíme obrovský sortiment výrobců Gerflor, Fatra, Parador, StarClic, Tajima, Rigid, Wicanders, Tarkett aj. Dřevěné podlahy Kährs či Parador, laminát Parador, přírodní linoleum Gerflor DLW, Forbo a Tarkett, korek Wicanders a spousta dalších výrobců a dodavatelů.

Jak je to s dodávkami zboží v současné době?

Celosvětová pandemie nemoci Covid-19 zasáhla i naše dodavatele a výrobce podlahovin. Někteří museli omezit výrobu. Jsme přímým dovozcem z Belgie, Nizozemí, Francie, Německa, Rakouska, Itálie aj., máme tedy přímé kontakty a snadno zjistíme, jak jsou na tom se skladovými zásobami, plánovanou výrobou apod. Upozorňujeme ale, že z důvodu zásahu vyšší moci nelze v nejbližší budoucnosti garantovat termíny dodání jakéhokoliv zboží, které je na objednávku. Proto vycházíme zejména z našeho obrovského skladového sortimentu a velkých zásob.

Dodáváte tedy nyní zboží na objednávku?

Určitě ano. Vždy nejprve výrobce či dodavatele poptáme, obratem vás informujeme o nejpravděpodobnějším termínu dodání. V případě objednávky pak zajistíme dopravu. Děláme vždy vše pro to, aby to vyšlo. 

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Vyplňte formulář níže, nebo nás kontaktujte.

Zašlete nám svůj dotaz či poptávku

Kontaktujte nás

nepovinné