Dřevěné podlahy

Dřevěná plovoucí podlaha je moderní alternativou klasickým dřevěným prknům či parketám, která však díky zámkovému systému a složení ze třech vrstvem minimalizuje přirozený pohyb dřeva. Díky tomu se podlaha tolik nerozpíná ani nesmršťuje, lamely se nekroutí, nevznikají spáry a mezery mezi lamelami, jako u normálních podlahových prken. Přirozená krása dřevěné podlahy tak v průběhu let vzrůstá.

Kdo si pořizuje jakýkoliv přírodní materiál včetně dřevěných podlah, musí počítat s tím, že každá lamela je originální. Podlahy se mohou od fotek či od vzorkovníků lišit v odstínu, probarvení dřeva či sukovatosti. Výrobce garantuje, že pokud například kupujete ořech americký, je horní nášlapná dřevěná vrstva složená z parket vlašského ořechu, jenž vyrostl v Americe. Pro rozdělení sukovatosti a barevnosti se pak dřevo rozděluje do jednotlivých tříd (Parador používá třídění Rustikal, Living, Natur, Select), takže když vyberete kvalitu Select, jsou parkety pečlivě přebrány a jak barevné rozdíly, tak suky ve dřevě jsou minimální. Vybrané dezény jsou v akční nabídce, jež trvá vždy celý rok.

Jelikož jsou všechny dekory na objednávku, budeme je dávat na náš web až po skončení celostátní karantény a omezení maloobchodního prodeje. Níže uvedené položky jsou momentálně pouze orientační, nejsou zaktualizovány, čekáme na nový ceník od výrobců.