Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial Porovnání logových rohoží: 193 Standard - 190 Washabel - 199 Imperial

Logové rohože 193 Logo standard

Renomovaný nizozemský výrobce průmyslových rohoží Notrax pro nás vyrábí logové rohože dle zadání zákazníka. Nabízí tři kvality, přičemž ta nejlevnější a základní má označení 193 Logo Standard. Je určená do interiérů v lehce až středně zatěžovaných komerčních provozech jako jsou menší hotely, banky, úřady, kanceláře či obchody. Rohože se vyrábějí ze 100% polyamidu 6.0, není u nich ale atestována hořlavost, neboť se opravdu jedná o základní kvalitu. Na naší prodejně Koberce Strnad Lišov si můžete prohlédnout vzorkovnici s reálnými barvami. Dodáváme je ve formě kusových rohoží nebo jako běhoun. Vyřezáváme z nich různé atypické tvary a často dolepujeme náběhové hrany dle přání zákazníka.

Cena na dotaz
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Barevný odstín
vícebarevná
Hmotnost vlasu
405 g/m2
Celková hmotnost
2800 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
6 mm
Podložka
černý vinyl
Hořlavost
není atestováno

Popis

Jak objednat logovou rohož? Nejlepší je navštívit naši prodejnu Koberce Strnad Lišov, kde se vše domluví na místě a uděláme obratem cenovou nabídku. Přesto se to dá vyřešit i po mailu.

1. Dle intenzity provozu vyberte kvalitu, na které chcete logo natisknout. Platí pravidlo, že polyamid 6.6 je mnohem kvalitnější a odolnější sešlapání a špinění než obyčejný polyamid 6.0. Čím více vlákna, tím odolnější koberec je. Všechny tři kvality Notrax lze mýt Wapp myčkou, ale pouze 190 Logo Washable můžete prát v průmyslové pračce, neboť má gumovou podložku odolnou vyšší teplotě.

2. Vyberte si z nabízených rozměrů, ve kterých se daný typ vyrábí. Nabízené rohože jsou vždy včetně lemu (PVC nebo pryž) cca 2,5 cm z každé strany. Pokud potřebujete atypický rozměr, můžeme vyrobenou rohož seříznout a dolepit náběhové hrany, děláme to běžně nejen na logových rohožích, ale i na čistících zónách. Pokud bude rohož umístěna v zapuštěném rámu, náběhová hrana se naopak nepoužívá.

3. Připravte nám grafické podklady pro výrobu - logo, obrázek, nápis. Pokud bude logo zpracované elektronicky, je práce s tím nejrychlejší, grafici z Holandsku ho převedou pouze pro výrobní formát. Nejlepší formát je v křivkách. Zpracování loga si výrobce účtuje jednorázově s první rohoží. Umíme zpracovat logo i na základě obrázku či starého loga, práce s tím je ale mnohem větší a účtuje se vyšší příplatek za grafické zpracování.

4. Vyberte barevnou kombinaci s nabízené barevnice. Výrobce pak zašle PDF k odsouhlasení a po zaplacení zálohy necháme rohož vyrobit. Doba dodání trvá cca 2 týdny.

Mohlo by se vám také líbit