Prime nop 1310 hnědý

Prime nop 1310 hnědý

Nový produkt
660,00 Kč za m2 vč. DPH

Prime nop je jedna z nejlepších a nejkvalitnějších čistících zón v naší skladové nabídce již více jak 25 let. Sami jsme ji měli ve vstupu prodejny 18 let, nyní ji máme dál, ale ve formě kobercových čtverců Calypso.

Jedná se o velmi hutný, těžký a pevně utažený koberec šíře 100 cm a 200 cm. Ačkoliv se tato rohož vyrábí i na levnějších podložkách, my nabízíme Prime nop na těžké protiskluzné gumové podložce VG, která skutečně vydrží roky beze změny. Nopový vzor ze 100% plně probarveného polypropylenu slouží zejména k osušení bot od vody a očištění jemné špíny, prachu, soli nebo písku. Tato interiérová čistící zóna se hodí do všech vysoce zatěžovaných vstupů různých budov, jako např. úřadů, škol, obchodních center, restaurací, hotelů apod. Lze z ní říznout i rohožku, případně ji olemovat.

Šíře
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Vpichovaný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Čistící zóna
Hmotnost vlasu
1150 g/m2
Celková hmotnost
2150 g/m2
Možnost dodání
skladem
Materiál
100% PP
Celková výška
9,5 mm
Podložka
Guma

Popis

Koberec Prime nop je velice kvalitní čisticí zóna, kterou nabízíme velkou řadu let. Je vyroben z plně probarveného polypropylenového vlákna do dekoru nopů s praktickým melírovaným designem. Nopy jsou hutné a vydrží velkou řadu let. My nabízíme Prime nop na té nejkvalitnější gumové podložce VG, ačkoliv se vyrábí a v ČR nabízí i na jiných horších a levnějších podložkách. Jelikož máme ale koberec vyzkoušený na stovkách zakázek, jsme s touto hutnou, těžkou a odolnou podložkou spokojeni a nehodláme to měnit. Díky této podložce lze vyrábět i různé rohože a rohožky atypických rozměrů a tvarů, které neklouzají, drží tvar a nevlní se. V případě zájmu vyrábíme i rohože olemované gumovou náběhovou hranou, která na rozdíl od levných čisticích zón s latexovou podložkou drží i v nejvíce zatěžovaných prostorech a neutrhne se.

Prime nop by měl sloužit jako druhá nebo třetí čisticí zóna v objektech, je určena prioritně jako interiérová rohož. Základní úkol je osušení bot od vody a očištění jemné špíny jako je prach, písek, sůl nebo sníh. Není určena k odstranění hrubých nečistot, k tomu slouží kartáčové či gumové rohože. Používáme ho do všech vysoce zatěžovaných komerčních, školských i administrativních budov, do obchodních nebo průmyslových zón.

Koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 2 metry může být skutečná šíře 198 - 202 cm). Pokud potřebujete přesnou šíři 200 cm, je nutné nás na to předem výrazně upozornit, jinak se šíře koberce nepřeměřuje. Při objednání doporučujeme rezervu a koberec zaříznout přesně až na místě. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V oddělených místnostech se toto neřeší.

Vzorky koberců si fotíme sami, snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečné barvě koberce, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži, světelných podmínkách v místnosti i různě nastaveným počítačovým monitorům. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců a velkoobchodním prodejcem po celé ČR, můžete si fyzické vzorky prohlédnout a koberec následně i objednat u některého z našich velkoobchodních partnerů (podlahářské firmy) po celé republice, rádi Vám sdělíme případný kontakt. Přesto se může odstín vzorku malinko lišit od dodané role, neboť každá vyrobená šarže každé podlahoviny je unikátní. Roli si můžete prohlédnout přímo na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi někdo spojí a doladí všechny případné detaily. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 2-4 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené do silné fólie.

Přílohy

Stáhnout

Koberce - návod na pokládku

Návod na pokládku koberců

Stáhnout (349.94k)

Koberce - návod na údržbu

Návod na údržbu a čištění koberců.

Stáhnout (643.07k)

Prime nop VG technický list

Stáhnout (978.55k)

Prime nop VG prohlášení

Stáhnout (191.79k)

Mohlo by se vám také líbit

Související články na blogu