Nature Rustique 7305-34

Představujeme Vám tkané buklé koberce na objednávku Nature Rustique určené pro indoor i outdoor, tedy do vnitřního i venkovního prostředí. Koberce jsou tkané z pevně utaženého polypropylenového vlákna Stainsafe® o vysoké gramáži 1100 g/m2. Jsou odolnější vůči skvrnám a díky speciální úpravě je možné je použít i v mokrém prostředí. Jsou proto vhodné na balkóny, na terasy, k bazénům či do luxusnějších zahradních restaurací. V naší republice jsou buklé koberce velmi oblíbené zejména jako kusové koberce, kdy se používají do kuchyní, jídelních koutů, hodně frekventované chodby a nebo na chaty a chalupy, kde jsou studené dlažby. Z této metráže můžeme vyrobit samozřejmě i atypické kusové koberce na objednávku s naším obšitím. Koberce jsou vhodné pro alergiky.

871,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Buklé
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
bílá, krémová
Základní zařazení
Outdoor (voděodolné)
Základní zařazení
Bytový koberec
Hmotnost vlasu
1100 g/m2
Celková hmotnost
1640 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PP Stainsafe
Celková výška
5 mm
Podložka
Tkaná osnova
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Tkané buklé koberce na objednávku Nature Rustique jsou určené pro indoor i outdoor, tedy do vnitřního i venkovního prostředí. Koberce jsou tkané z pevně utaženého polypropylenového vlákna Stainsafe® o vysoké gramáži 1100 g/m2. Jsou odolnější vůči skvrnám a díky speciální úpravě je možné je použít i v mokrém prostředí. Jsou proto vhodné na balkóny, na terasy, k bazénům či do luxusnějších zahradních restaurací. V naší republice jsou buklé koberce velmi oblíbené zejména jako kusové koberce, kdy se používají do kuchyní, jídelních koutů, hodně frekventované chodby a nebo na chaty a chalupy, kde jsou studené dlažby. Koberce jsou atestované nezávislým německým institutem TÜV jako "vhodné pro alergiky".

Z této metráže můžeme vyrobit samozřejmě i atypické kusové koberce na objednávku s naším obšitím. Jsme přímý dovozce do České republiky, v případě zájmu zjistíme dostupnost u výrobce a naši nakládku kamionu v Belgii.

Mohlo by se vám také líbit