Greenville 23 zelený

Greenville 23 zelený

Nový produkt
625,00 Kč za m2 vč. DPH

Umělý travní koberec Greenville 23 v zeleném provedení je startovní řadou našeho skladového sortimentu od renomovaného českého výrobce umělých trávníků firmy Juta. Kvalitu určuje zejména hmotnost vlasu a jeho výška. Greenville 23 má na výšku 23 mm, je vyroben z polyethylenového vlákna Monofilament o hmotnosti 1375 g/m, celková hmotnost koberce je cca 2245 g/m2. Ačkoliv se na první pohled jedná o jednobarevnou trávu, je složena ze třech různých odstínů zelené. Tyto koberce lze použít bez problémů do venkovního prostředí, kde prší či sněží, např. zahradní restaurace, altány, terasy apod., je odolný i vůči chloru u bazénů. Jsou UV-stabilní a jejich prioritní užití je bezzásypové. Nejedná se o sportovní trávu.

Šíře
posledních 4,87 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Umělá tráva
Vzor
Jednobarevný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
zelená
Základní zařazení
Umělá tráva, travní koberec
Hmotnost vlasu
1375 g/m2
Celková hmotnost
2247 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PE monofilament
Celková výška
23 mm
Podložka
Latex

Popis

Umělé travní koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 2% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 392 - 408 cm). Pokud potřebujete přesnou šíři, je nutné nás na to předem upozornit, jinak se šíře koberce nepřeměřuje. Při objednání doporučujeme rezervu a koberec zaříznout přesně až na místě. Pokud instalujete více pruhů vedle sebe, musí se všechny kusy položit ve stejném směru (což platí pro všechny koberce). Umělé travní koberce jsou určeny do venkovního prostředí, ale nepokládají se v dešti ani v zimě (ne pod 10-12°C). Při pokládce na hlínu se pod trávy natahuje geotextilie, lze je zasypat křemičitým pískem. U instalace na pevný podklad (beton, dlažba, kámen) doporučujeme podlepení speciální oboustrannou páskou (zejména spoje) nebo polyuretanové lepidlo v celé ploše. Více informací o pokládce rádi sdělí naši technici na prodejně.

Vzorky koberců si fotíme sami, snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečné barvě koberce, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži, světelných podmínkách v místnosti či různě nastaveným počítačovým monitorům. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců a velkoobchodním prodejcem, můžete si fyzické vzorky prohlédnout a koberec následně i objednat u některého z našich velkoobchodních partnerů po celé ČR, rádi Vám sdělíme případný kontakt. Také odstín vzorku se může lehce lišit od dodané role, neboť každá vyrobená šarže každé podlahoviny je unikátní. Role si můžete prohlédnout přímo na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi někdo spojí a doladí všechny případné detaily. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 2-4 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Mohlo by se vám také líbit

Související články na blogu