• Sleva!
  • -16,46%
  • Sleva!
  • -16,46%
Karetta herbacian ovál

Karetta herbacian ovál

Repasované
1 975,00 Kč
1 650,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 16,46%

Sháníte do vašeho interiéru oválný kusový koberec v oranžovo-béžovém odstínu s moderním designem? Pak vám můžeme nabídnout koberec Karetta herbacian v rozměru 100 x 180 cm. Je vyroben z polypropylenového vlákna heatset, kolem dokola je obšitý. Koberec nabízíme za akční výprodejovou cenu.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Ovál

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit