• Sleva!
  • -26,9%

Si-Si rezavý ovál

Oválné kusové koberce často v nabídce výrobců nebývají, a proto jsme rádi za každý kousek. Jedním z nich je i kusový koberec Si-Si rezavý v cihlové barvě a s moderním designem, který se hodí zejména do dětských pokojů a koutů. Koberec je vyroben ve vysoké hustotě z jemného PP heatset. Nabízíme ho za akční výprodejovou cenu, neboť se jedná o již vyřazenou výrobní kolekci.

10 930,00 Kč
7 991,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 26,9%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
žlutá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Ovál

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit