• Sleva!
  • -23,12%
  • Sleva!
  • -23,12%
Magic 6469-073 kruh

Magic 6469-073 kruh

Repasované
2 595,00 Kč
1 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 23,12%

Moderní jednoduchý design v béžové barvě nabízíme jako kulatý kusový koberec Magic 6469-073. Tato kolekce se již nevyrábí a my ji vyprodáváme za akční výprodejovou cenu se slevou 23% v rozměru 190 cm. Koberec je vyroben z klasického vlákna polypropylen heatset a kolem dokola je olemován zakončovací lemovkou.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit