• Sleva!
  • -48,12%

Bugatti Exclusive 08 kruh

Luxusní kusový koberec Bugatti Exclusive je velmi kvalitní a vysoce odolný shaggy koberec. Je vyroben ze 100% plně probarveného polyamidu SDN, což standardně kusové koberce nebývají, protože PA je drahé vlákno. Je velmi těžký, má vysokou gramáž vlasu a zespodu je vysoký hutný filc. Tento koberec máme vyzkoušený v praxi, i po létech vypadá stále stejně.

Tato béžová barva 08 je již v metráži vyprodána a my nabízíme posledních pár hotových kusů vč. jednoho posledního kruhu průměru 160 cm. Atypy již u této barvy nejsou možné.

5 185,00 Kč
2 690,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 48,12%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Hmotnost vlasu
2500 g/m2
Celková hmotnost
3600 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA
Celková výška
39 mm
Podložka
Silný filc
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit