• Sleva!
  • -45,72%
  • Sleva!
  • -45,72%
Bugatti Exclusive 08

Bugatti Exclusive 08

Nový produkt
5 140,00 Kč
2 791,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 45,72%

Luxusní kusový koberec Bugatti Exclusive je velmi kvalitní a neuvěřitelně odolný shaggy koberec. Je vyroben ze 100% plně probarveného polyamidu SDN, což standardně kusové koberce nebývají. Je velmi těžký, má vysokou gramáž vlasu a zespodu je luxusní vysoký filc. Protiskluznost jde dodělat pomocí sprejového nástřiku FixLock. Jelikož máme tento koberec vyzkoušený v praxi, můžeme potvrdit, že koberec i po létech vypadá stále stejně.

Tyto koberce jsme si vyrobili sami ze šíře 4 metry, ale tato barva je v metráži již vyprodána a nabízíme pouze posledních pár kusů v daných rozměrech. Atypy již u této barvy nejsou možné. Všechny tyto koberce nabízíme za akční výprodejové ceny.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
hnědá
Hmotnost vlasu
2500 g/m2
Celková hmotnost
3600 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA
Celková výška
39 mm
Podložka
Silný filc
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit