• Sleva!
  • -22,82%
  • Sleva!
  • -22,82%

Basic 4.3 Dub Memory broušený 1590992

Nový produkt
894,00 Kč
690,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 22,82%

Vinylové plovoucí podlahy Parador Basic 4.3 jsou vyrobeny z plného vinylového materiálu o celkové tloušťce 4,3 mm s vyfrézovaným zámkem, bez V-spáry. Nášlapná vrstva 0,30 mm s PUR ochranným nátěrem je ideální nášlap pro bytový sektor jako jsou kuchyně, obývací či studentské pokoje, dětské pokojíky, chodby apod. Podlaha je vhodná i vlhkých prostor jako jsou koupelny.

Akční výprodejová cena se slevou 22% platí do vyprodání skladových zásob.

posledních 19 balíků = 45,277 m2
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Základní zařazení
Zámkový plný vinyl
Celková hmotnost
8450 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
4,3 mm
Balení
2,383 m2
Rozměr dílce
1209 x 219 mm
Hrany lamel
nezkosené
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Pokládka těchto podlah se prování klasickým plovoucím způsobem na doporučenou podložku Acoustic Protect 100, kterou nabízíme skladem a doporučujeme ji i pod většinu plovoucích vinylových podlah, SPC a jiné rigidní podlahy. Plovoucí systém se využívá zejména u stávajících podkladů, které nelze stěrkovat (dlažby, původní betony, dřevo, OSB desky), podmínkou je rovinnost tohoto podkladu.

Podlaha je atestována na klasické teplovodní podlahové vytápění do 28°C. Žádná vinylová podlaha se nesmí přetopit, mohou vzniknout spáry mezi lamelami. Nedoporučujeme instalovat tyto podlahy plovoucím systémem před velká francouzská okna otočená k sluníčku. Pokud není okno dobře zastíněno (kvalitní markýzy, žaluzie apod.), naměříte při slunečném počasí na podlaze teploty přesahující klidně i 50°C, na to nejsou plovoucí podlahy z plného vinylu obecně stavěné. Pokud ale máte klasický byt či rodinný dům s normálními okny, jedná se o ideální podlahu, kterou si položíte snadno i sami. Podmínkou je rovný podklad a podložka Acoustic Protect, zachovat dilatace. Skvělá varianta do panelových domů.

Druhou možností, jak položit tyto podlahy i před francouzská okna, je celoplošné přilepení přímo na stěrku. Zámek plovoucí podlahy spolu s kvalitním lepidlem udrží podlahu pohromadě a nevzniknou žádné spáry. Lepidlo má za 72 hodin plnou pevnost, do té doby se nechávají okna zastíněná.

Přílohy

Stáhnout

Parador vinyl - pokládka

Manuál na pokládku vinylových podlah Parador

Stáhnout (13.73M)

Parador vinyl Basic TL

Technický list vinylových podlah Parador Basic

Stáhnout (303.46k)

Parador vinyl katalog

Katalog vinylových podlah Parador

Stáhnout (14.74M)

Mohlo by se vám také líbit