HQR 1788 Harlem light grey

HQR 1788 Harlem light grey

Již použité
665,00 Kč za m2 vč. DPH

Nejvyšší produktovou řadou textilních vinylových podlah renomovaného francouzského výrobce Gerflor je kolekce HQR. Jedná se o vysoce odolnou podlahovinu s celkovou výškou 3,10 mm, nášlapnou vrstvou 0,50 mm, zátěžovou třídou 23-32-41 a nádhernou kolekcí dekorů. Povrch je ošetřen antibakteriální úpravou Sanosol. Velmi dobře se pokládá, unikátní technologie GFT skvěle vyrovnává drobné nerovnosti podkladu. Jestliže sháníte příjemnou a teplou podlahu, se silnými akustickými vlastnostmi, vyrobenou pouze ze zdravotně nezávadných surovin bez těžkých kovů, rozpouštědel či formaldehydu, pak je právě HQR ideální volbou pro vaši podlahu.

Tento dekor nabízíme v šířích 200 cm a 400 cm na objednávku s velmi rychlým dodáním, jako regionálnímu partneru jezdí zboží 2x týdně.

Šíře
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
bílá, krémová
Základní zařazení
Bytové PVC s filcovou podložkou
Celková hmotnost
2300 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Celková výška
3,10 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,50 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Kročejový útlum hluku
16 dB

Popis

Luxusní vinylové podlahy v rolích HQR (High Quality Range) s filcovou podložkou jsou nejvyšší produktovou řadou, kterou francouzský výrobce podlah Gerflor v textilních podlahovinách nabízí. Naše rodinná firma Koberce Strnad Lišov je jeho jihočeským regionálním partnerem a najdete u nás veškerý jejich sortiment i informace o něm. HQR má unikátní patentovanou technologii GFT, díky níž podlahovina vyrovnává drobné nerovnosti podkladu. Podlaha je díky výšce 3,10 mm velice komfortní na došlap, teplá, tichá při chůzi a dobře tlumí hluk i do nižších pater. Je vysoce odolná vůči mechanickému poškození a promáčknutí od běžného nábytku, nášlapná vrstva 0,50 mm předurčuje podlahu do všech bytových prostor a do středně zatěžovaných komerčních prostor. Povrch je ošetřen PUR lakem kvůli snadné údržbě spolu s antibakteriální technologií Sanosol.

PVC HQR se velmi dobře pokládá, je krásně pružné, dobře se zařezává a i když výrobce uvádí pokládku zcela na volno (pouze malé místnosti), my při pokládce podlahu vždy fixujeme tak, jak nám velí všeobecný předpis pro kladení podlahovin. K fixaci používáme v posledních létech už pouze fixační lepidlo SP fix ve spreji. Okolo stěn se dávají velmi často soklové podlahové lišty. Nabízíme skladem široký sortiment německého výrobce Döllken, rádi vám na naší prodejně poradíme s výběrem, nejčastěji se používají typy SLK 50, USL 50, USL 60 aj.

U veškerého rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín, odlesk či stupeň gravírování. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm.

Přílohy

Stáhnout

Gerflor Návod na pokládku

Návod na pokládku PVC podlah Gerflor s filcem

Stáhnout (571.63k)

Gerflor Návod na údržbu

Návod na údržbu PVC podlah Gerflor s filcem

Stáhnout (521.13k)

PVC HQR technický list

Technický list Gerflor HQR

Stáhnout (335.25k)

PVC Texline a HQR katalog 2021

Katalog 2021 Texline a HQR

Stáhnout (5.83M)