NFE Amos 3330-51 Novoflor Extra

NFE Amos 3330-51 Novoflor Extra

Nový produkt
360,00 Kč za m2 vč. DPH

Extrémně odolná PVC podlaha produktové řady Lino Fatra s názvem Novoflor Extra (zkráceně NFE) Amos je určena speciálně do školských zařízení, jako jsou učebny, jídelny, chodby, schody, kabinety, sborovny apod. Jedná se velice zhutnělý vinyl tloušťky 2 mm, hmotnost 3,06 kg/m2, s nášlapnou vrstvou 0,70 mm bez PUR laku na povrchu, díky čemuž je krytina odolnější vůči mechanickému poškrábání. Zátěžová třída 34/43 předurčuje tento materiál do všech prostor v interiérech - komerční, průmyslové, administrativní, ubytovací, výrobní aj. prostory. Díky protiskluzné třídě R11 je vhodná i do domovů důchodců na šikmé plochy apod. Role jsou široké 1,50 metru a dlouhé 12 bm.

Tento dekor NFE Amos 3330-51 nabízíme v doprodeji poslední skladové zásoby za původní zvýhodněnou cenu.

Šíře
posledních 3,61 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Základní zařazení
Zátěžové PVC heterogenní
Celková hmotnost
3060 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,70 mm bez PUR
Zátěžová třída
23 - 34 - 43 nejvyšší zátěž
Délka role
12 bm

Popis

Extrémně odolná vinylová podlaha v roli šíře 150 cm Novoflor Extra (zkratka NFE) se vyrábí v České republice u renomovaného výrobce Fatra Napajedla v produktové řadě LINO FATRA již několik desetiletí a má několik designovým kolekcí. NFE Amos je podlahová krytina z válcovaného PVC speciálně navržena do školských zařízení, jako jsou školní třídy, učebny, jídelny, sborovny, kabinety či chodby. Jedná se o extrémně zhutnělý a těžký materiál tloušťky 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,70 mm bez polyuretanového laku, díky čemuž nedochází k poškrábání krytiny od špatných kluzáků na židlích, jež ve většině školských zařízení nacházíme. Povinnost kvalitních kluzáků či podlepení židlí filcovými podložkami je povinností pro každou podlahovou krytinu, ale ve školských zařízeních tomu tak bohužel často nebývá, v kluzácích je zabodané velké množství pískových zrn, která škrabou krytinu a dělají bílé čáry na PUR laku. Proto je kolekce Amos bez tohoto laku. V klasických kancelářích, obchodních, skladovacích, administrativních či výrobních prostorách se pak může bez problémů používat klasický Novoflor Extra s PUR lakem na povrchu. Podlaha je také protiskluzná s třídou R11, je tudíž vhodná např. na šikmé plochy a domovy důchodců.

Instalace podlahových krytin Novoflor je oproti jiným PVC v rolích specifická a detailní návod na montáž a údržbu najdete v příloze. Základem je stabilizace materiálu na stavbě v pokojové teplotě pár dní před pokládkou. Role se rozřežou na požadované pláty a nechají se vyležet na sobě, nejdelší kus vespodu, nejkratší nahoře. Spojování úzkých rolí musí provádět odborná firma pomocí svářecí pistole a šňůry, která se taví do spoje. Podlahy se celoplošně lepí disperzními lepidly na suchý, hladký, rovný a pevný podklad, nejlépe na kvalitně zpracovanou samonivelační stěrku. Na nerovných podkladech dochází k nadměrnému opotřebení krytiny a nerovnost je extrémně vidět. Obrázky dekorů jsou pouze ilustrační.

Naše firma Koberce Strnad Lišov je oficiálním distributorem českého výrobce Fatra a.s. pro podlahové krytiny Lino Fatra (Novoflor Standard, Novoflor Extra, Garis, Elektrostatik, Domo) a vinylových podlah v dílcích (Thermofix, Imperio, Thermofix Art), přičemž velkou škálu sortimentu držíme skladem, ostatní je na objednávku.

Přílohy

Stáhnout

Lino Fatra kladečský předpis

Návod na pokládku a údržbu Lino Fatra

Stáhnout (6.03M)

Lino Fatra katalog

Aktuální katalog produktů Lino Fatra

Stáhnout (6.01M)

Mohlo by se vám také líbit