• Sleva!
  • -20%
  • Sleva!
  • -20%
Classic Limestone Belcanto 503

Classic Limestone Belcanto 503

Nový produkt
350,00 Kč
280,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 20%

Kolekce PVC podlah Classic Limestone belgického výrobce IVC nabízí několik dekorů dlažeb a moderních dlaždic, pravidelně seskládaných, na "převazbu" i na pokos. Jedná se o komfortní akustický "cushion" vinyl v roli bez filcové podložky o celkové výšce 3,60 mm, nášlapné vrstvě 0,25 mm a útlumu hluku 20 dB.

Dekor Belcanto 503 je světlá dlažba na převazbu a nabízíme ho za akční výprodejovou cenu v šíři 400 cm.

Šíře
posledních 16,30 + 3,86 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Beton, dlažba, kámen, kov
Barevný odstín
bílá, krémová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2250 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3,60 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,25 mm PUR
Zátěžová třída
23 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce PVC podlah Classic Limestone je tvořena pouze dekory dlažeb, pravidelných, skládaných do stromečku i nepravidelně seskládaných. Jedná se vyšší "cushion" vinyl tloušťky 3,60 mm s nášlapnou vrstvou 0,25 mm.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku.

Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC. Pokud se vám na podlahu vylije kečup, červené víno či jiná potravina, je třeba ji co nejrychleji setřít. Classic Limestone doporučujeme přetřít vrstvou CC-Mat na podlahy nebo CC-Lesk na podlahy od firmy Dr.Schutz.

Přílohy

Stáhnout

PVC Classic Limestone tech. list

Technický list ke kolekci IVC Classic Limestone

Stáhnout (125.35k)

Mohlo by se vám také líbit