Ultimate Camargue 503

PVC podlahy Ultimate jsou naší nejprodávanější bytovou kolekcí vinylových podlah v rolích bez filcové podložky za řadu let zpátky. Jedná se o velmi kvalitní a hutný "cushion" vinyl o tloušťce 3 mm, plošné hmotnosti 2,20 kg/m2 a s nášlapnou vrstvou 0,30 mm ošetřenou PUR vrstvou usnadňující údržbu a čištění. Zátěžová třída 23/31 předurčuje Ultimate do všech místností v bytě či rodinném domě a léta zkušeností s touto kolekcí potvrzují vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Kolekce se skládá ze čtyř dekorů dubových prken (Calais, Camargue, Nebiollo a Toronto) barvených od světlých do tmavých tónů, takže nabízíme velký výběr. Ultimate obecně nabízíme v šířích 200 cm, 300 cm a 400 cm, ale celá kolekce se bude měnit a dekory se budou postupně vyprodávat.

325,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
bílá, krémová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2200 g/m2
Možnost dodání
skladem
Celková výška
3 mm
Rozměr prkna / dlaždic
šířka 10 cm, délka různá
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Ultimate je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) vhodná do všech bytových prostor jako jsou obývací, dětské či studentské pokoje, kuchyně, chodby aj. Celková výška 3 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2200 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Ultimate má pouze lehké gravírování vzoru, velmi dobře se udržuje a vytírá, má hezký odlesk světla a vypadá jako pravé dřevo.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Ultimate technický list

Technický list k PVC Ultimate belgického výrobce IVC

Stáhnout (125.86k)