• Sleva!
  • -12,5%
  • Sleva!
  • -12,5%
Sonica Honey Oak 960L

Sonica Honey Oak 960L

Nový produkt
340,00 Kč
298,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 12,5%

Akustická bytová PVC podlaha Sonica je kvalitní "cushion" vinyl v roli bez filcové podložky o celkové výšce 3 mm a plošné hmotnosti 1,85 kg/m2. Nášlapná vrstva 0,35 mm z čistého vinylu je ošetřena PUR lakem, jenž výrazně usnadňuje údržbu a čištění podlahy. Zátěžová třída 23/32/41 předurčuje Sonicu do všech místností v bytě či rodinném domě. Kročejový útlum hluku je 19 dB.

Tento dekor nabízíme v doprodeji za zvýhodněnou cenu v šíři 400 cm.

Šíře
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Parkety
Barevný odstín
šedá
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
1850 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,35 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční
Kročejový útlum hluku
19 dB

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Sonica je kvalitní elastická podlahovina s vyšším akustickým útlumem 19 dB vyrobená z litého PVC, tzv. „cushion vinylu“. Má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, obývacích, dětských a studentských pokojů, chodeb a předsíní. Celková výška je 3 mm, nášlapná vrstva 0,35 mm, zátěžová třída 23-32-41, celková hmotnost 1850 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Sonica má pouze lehké gravírování, povrch je krásně hladký a velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Sonica technický list

Technický list k PVC podlaze Sonica

Stáhnout (452.54k)

Mohlo by se vám také líbit