• Sleva!
  • -16,92%
  • Sleva!
  • -16,92%
Sherwood Monson 947E

Sherwood Monson 947E

Nový produkt
325,00 Kč
270,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 16,92%

PVC podlahy Sherwood jsou v naší nabídce již dlouhou řadu let, mění se pouze jednotlivé dekory. Jedná se o kvalitní "cushion" vinyl v roli bez filcové podložky o celkové výšce 3,20 mm a plošné hmotnosti 2 kg/m2. Nášlapná vrstva 0,30 mm z čistého vinylu je ošetřena polyuretanovým lakem, jenž výrazně usnadňuje údržbu a čištění podlahy. Zátěžová třída 23/31 předurčuje Sherwood do všech místností v bytě či rodinném domě.

Tento dekor nabízíme v doprodeji za akční výprodejovou cenu se slevou 17% v šíři 200 cm.

Šíře
posledních 4,26 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Dlažba
Barevný odstín
šedá
Barevný odstín
černá, tmavá
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2000 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3,20 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Sherwood je kvalitní elastická podlahovina z PVC (tzv. Cushion vinyl) v dezénech prken i dlažeb. Sherwood má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, obývacích, dětských a studentských pokojů, chodeb a předsíní. Celková výška je 3,20 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2000 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Sherwood má pouze lehké gravírování, povrch je krásně hladký a velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Sherwood technický list

Technický list k PVC podlaze Sherwood

Stáhnout (317.69k)

Mohlo by se vám také líbit