• Sleva!
  • -55,82%

Dynamik S 1313 AKCE

Vysoce odolné antistatické homogenní PVC čtverce Dynamik jsou určené do všech silně zatěžovaných prostor, jako jsou obchody, školy, kanceláře, laboratoře, nemocnice, provozní prostory, chodby apod. Je také speciálně určen do prostor, kde je požadována antistatická podlaha, např. počítačové sály a učebny, výroba elektroniky či pro telekomunikační služby. Stejný dekor nabízíme i ve vodivém provedení Elektrostatik.

Tyto čtverce vyrábí český výrobce vinylových podlah Fatra Napajedla. Rozměr dílce je 608 x 608 mm, tloušťka materiálu je 1,7 mm, zátěžová třída 23/32/41, povrch je hladký a snadno se udržuje, neboť každý čtverec má povrch upraven speciální technologií.

Tento dekor nabízíme za akční výprodejovou cenu posledních pár metrů, zvýhodněná cena platí při prodeji celé skladové zásoby.

430,00 Kč
190,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 55,82%
Šíře
posledních 11 desek = 4,059 m2

Detaily produktu

Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
šedá
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Vodivé PVC podlahy
Základní zařazení
PVC čtverce homogenní
Celková hmotnost
2363 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
1,7 mm
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční
Hořlavost
Bfl-s1
Elektrické vlastnosti
vodivé menší než 10 na 8

Popis

Podlaha se pokládá na suchý, rovný a hladký povrch, ideálně na samonivelační stěrku. Homogenní čtverce se musí celoplošně přilepit na disperzní lepidlo, zaválcovat a po odeschnutí lepidla se jednotlivé dílce k sobě spojují svařovací šňůrou. Pokládka není jednoduchá a měla by ji provádět specializovaná firma. Okolo stěn lze podlahu ukončit pomocí lišt a nebo PVC soklu, které také Fatra vyrábí a které nabízíme skladem.

Návod na pokládku i údržbu PVC čtverců najdete níže. V případě jakýchkoliv detailů kontaktujte naši prodejnu.

Mohlo by se vám také líbit