• Sleva!
  • -20,27%
  • Sleva!
  • -20,27%
Woodline Jacobsen W136

Woodline Jacobsen W136

Nový produkt
370,00 Kč
295,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 20,27%

Sháníte pěknou a kvalitní vinylovou podlahu v rolích a nevíte, kde a co vybrat? Naše firma je na trhu od roku 1990 a jsme přímým dovozcem podlah z Belgie. Mezi ty nejpovedenější patří v poslední době kolekce Woodline, což je hutný kvalitní vinyl o síle 2,60 mm, s nášlapnou vrstvou 0,35 mm ošetřenou PUR lakem pro snadnou údržbu. Zátěžová třída 23/32 předurčuje tuto podlahu do všech bytových a lehce zatěžovaných komerčních prostor. 

Tento dekor Jacobsen W136 vyprodáváme za akční výprodejovou cenu v šíři 200 cm se slevou 20%.

Šíře
posledních 9,70 + 4,26 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
1800 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,60 mm
Rozměr prkna / dlaždic
20 x 150 cm
Výška nášlapné vrstvy
0,35 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Woodline je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) vhodná do všech bytových prostor jako jsou obývací, dětské či studentské pokoje, kuchyně, chodby aj. Zátěžová třída 23/32 zaručuje použití i do lehce komerčních prostor. Celková výška je 2,60 mm, nášlapná vrstva 0,35 mm, celková hmotnost 1800 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Woodline se velmi dobře udržuje a vytírá a minimálně se špiní.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze toto PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete místnost pokládat z více kusů a nastavovat je, je nutné nás na to při objednávce upozornit. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom šíři role přeměřili před říznutím délky. Žádná PVC podlahovina nesmí přijít do kontaktu s kaučukem, jinak dojde k nezvratnému zabarvení podlahy.

Mohlo by se vám také líbit