Prodejna opět uzavřena!!! Změněná provozní doba. Prodej na IČ umožněn.

Aktualizováno 3. května 2021

Vážení zákazníci,

věříme, že budeme moct v rámci další vlny rozvolňování konečně otevřít naši prodejnu i maloobchodním zákazníkům. Po dobu omezení maloobchodního prodeje máme zkrácenou provozní dobu. Velkoobchodní prodej podlahářským firmám je dále umožněn. 

Prodej umožněn na IČ ostatním podnikatelům s živnostenským listem a obchodním firmám s jakýmkoliv oborem podnikání. Podmínky prodeje níže.

Pondělí - středa

Čtvrtek - pátek

Sobota - neděle

9:00 - 17:00

9:00 - 15:00

zavřeno

Velkoobchod

Velkoobchodní prodej pro registrované podlahářské firmy probíhá zatím bez omezení, pouze se změněnou provozní dobou. Pravidelný rozvoz zboží v regionu jižních Čech i rozvoz spedičním systémem Fofr funguje bez problémů. 

Prodej na IČO

Od 10.2.2021 umožněn prodej ostatním obchodním firmám a živnostníkům s jakýmkoliv oborem podnikání. Vstup max. 2 osoby se zakrytými ústy.

Podmínkou je předložení kopie platného živnostenského listu (nestačí stažený z internetu), vyplnění Čestného prohlášení a platba kartou nebo hotově. U obchodních firem musí daná osoba předložit potvrzenou Plnou moc (ke stažení zde). To platí i pro zaměstnance živnostníků.

Maloobchod

Pro maloobchodní zákazníky je prodejna po dobu zákazu prodeje bohužel uzavřena. Prodej probíhá přes tyto webové stránky, telefon či e-mail. Objednané zboží buď pošleme, přivezeme a nebo si ho lze vyzvednout u nás na prodejně, výdej předem zaplaceného zboží je umožněn bez vstupu do prodejny.

Podlahářství

Nasmlouvané pokládky podlah probíhají nadále beze změn. Zákazníci v karanténě, se zdravotními problémy či přímo nakažení nemocí Covid-19 jsou povinni nás na toto upozornit a bude domluven jiný termín realizace.