• Sleva!
  • -19,33%
  • Sleva!
  • -19,33%
Vancouver 73

Vancouver 73

Repasované
523,75 Kč
423,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 19,33%

Extrémně odolný zátěžový koberec Vancouver je vyroben ze 100% plně probarveného polyamidového vlákna SDN (solution dyed nylon) s hmotností vlasu cca 600 g/m2 a celkovou hmotností cca 1825 g/m2. Třída hořlavosti Cfl-s1 a zátěžová třída 33 předurčuje koberec pro použití do všech vysoce zatěžovaných komerčních prostor jako jsou kanceláře, banky, jednací místnosti, hotely, penziony, školní třídy, ředitelny, VIP salóny, restaurace či bary. Velkou předností je nádherný pruhovaný design, kdy ale nejsou pruhy nekonečné jako např. u kvality Falcon Stripe, jsou kratší, což vypadá v ploše fantasticky. Navíc je vzor velmi praktický, nebude na něm vidět téměř žádná špína, prach ani opotřebení.

Tuto barvu Vancouver 73 nabízíme skladem v postupném doprodeji za akční zvýhodněnou cenu v šíři 400 cm.

Šíře
posledních 4,63 + 3,94 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Melírovaný
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
černá, tmavá
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Hmotnost vlasu
600 g/m2
Celková hmotnost
1825 g/m2
Hustota vpichování
148.400 bodů / m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA solution dyed
Celková výška
5,3 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Elektrické vlastnosti
antistatické
Kročejový útlum hluku
24 dB

Popis

Koberec Vancouver je vyroben u největšího nizozemského výrobce Condor Carpets. Jedná se o špičkový produkt, ale jeho výroba byla ukončena (kolekce se často mění) a my ho postupně doprodáváme za zvýhodněnou cenu. Vancouver je díky svým technickým parametrům i designu vhodný do všech vysoce zatěžovaných obchodních, administrativních, školských, ubytovacích, stravovacích či komerčních prostor. Díky fantastickému netradičnímu designu vynikne v každém nudném pracovním interiéru, ať už to jsou kanceláře, restaurace, bary, VIP salónky, hotely, penziony, prodejní prostory či školní třídy a kabinety. Pruhy nejsou nekonečné, ale kratší a různě rozházené po ploše, vypadá to opravdu skvěle. Navíc je dekor velmi praktický, nebude na něm vidět téměř žádná špína ani opotřebení. Samozřejmostí je použití na teplovodní podlahové topení, schody a atest na kancelářské kolečkové židle. Koberec má certifikaci Der Blaue Angel (Blue Engel).

Koberce s podložkou Actionback v komerčních prostorách doporučujeme celoplošně lepit, aby nedošlo k boulení, vlnění apod., díky chůzi v botách jsou na koberec mnohem vyšší nároky než u bytových koberců. Variantou lepení jsou buď špachtlovaná disperzní lepidla (např. Ceresit UK 400) nebo sprejová lepidla (my používáme anglická lepidla Conato). V pronajatých prostorách je variantou i oboustranně lepicí páska DryFitting pro celoplošné zafixování koberce, aniž se poničí stávající podklad (stěrka, beton, dlažba, plovoucí podlaha či PVC). Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně. Pro zvýšení komfortu na maximální možnou míru lze položit koberec na speciální anglické podložky Floorwise pod koberce.

Všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry).

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži, světelných podmínkách v místnosti či různě nastaveným počítačovým monitorům. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců do ČR a velkoobchodním prodejcem, můžete si fyzické vzorky prohlédnout a koberec následně objednat u některého z našich velkoobchodních partnerů po celé ČR, rádi Vám sdělíme případný kontakt na nejbližší podlahářskou firmu. Přímo v roli si můžete daný koberec prohlédnout v našem jihočeském rodinném obchodním domě v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi spojíme a doladíme případné detaily objednávky. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draze. Cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 3 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Další koberce výrobce Condor Carpets pro komerční prostory jsou např. Falcon, Falcon Stripe, Tampa, Dynamic či kobercové čtverce Falcon Tiles.

Přílohy

Stáhnout

Koberce - návod na pokládku

Návod na pokládku koberců

Stáhnout (349.94k)

Koberce - návod na údržbu

Návod na údržbu a čištění koberců.

Stáhnout (643.07k)

Vancouver technický list

Stáhnout (1.3M)

Vancouver POV

Stáhnout (207.62k)

Mohlo by se vám také líbit