Africa 003 orange

Dětský metrážový koberec Africa s nádhernými postavičkami afrických zvířátek je naším vlastním designem a nabízíme ho exkluzivně pro velkoobchodní i maloobchodní prodej v celé České republice.

Jedná se o smyčkový koberec z potištěného polyamidu, vyrobený v šíři 400 cm na filcové podložce. Koberec je vhodný zejména do dětských pokojíků, školek, školních tříd či hracích koutků. Pro zvýšení komfortu lze položit koberec na speciální podložku určenou pod metrážové koberce.

V případě zájmu z něj vyrobíme obšitý kusový koberec jakéhokoliv rozměru, ale musí být odebrána celá šíře 4 metry. Aby kusový koberec neklouzal po hladké podlaze, lze na spodní filcovou stranu nanést protiskluzný nástřik Conato FixLoc, který omezí klouzání, aniž by jakkoliv poničil stávající podlahu.

245,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Dětský
Barevný odstín
vícebarevná
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Základní zařazení
Dětský koberec
Hmotnost vlasu
220 g/m2
Celková hmotnost
1100 g/m2
Možnost dodání
skladem
Materiál
100% PA
Celková výška
5 mm
Podložka
Filc

Popis

Dětský metrážový koberec Africa s nádhernými postavičkami afrických zvířátek je naším vlastním designem a nabízíme ho exkluzivně pro velkoobchodní i maloobchodní prodej v celé České republice.

Jedná se o smyčkový koberec z potištěného polyamidu, vyrobený v šíři 400 cm na filcové podložce. Koberec je vhodný zejména do dětských pokojíků, školek, školních tříd či hracích koutků. Pro zvýšení komfortu lze položit koberec na speciální podložku určenou pod metrážové koberce.

V případě zájmu z něj vyrobíme obšitý kusový koberec jakéhokoliv rozměru, ale musí být odebrána celá šíře 4 metry. Aby kusový koberec neklouzal po hladké podlaze, lze na spodní filcovou stranu nanést protiskluzný nástřik Conato FixLoc, který omezí klouzání, aniž by jakkoliv poničil stávající podlahu.

Mohlo by se vám také líbit