Sandringham Wilton 2103-55 almond

Sandringham Wilton 2103-55 almond

Repasované
648,00 Kč za m2 vč. DPH

Tkaný hotelový koberec Sandringham Wilton Babylon Garden 2103-55 almond s nádherným květovaným vzorem na světle béžovém podkladu je určen jak do hotelových pokojů, tak do luxusních obývacích pokojů či ložnic. Jedná se o koberec wiltonového typu vyrobený ze 100% plně probarveného Stainsafe polypropylenu s hmotností vlasu 1320 g/m2 a celkovou hmotností cca 2050 g/m2. Bohužel se celá kolekce Sandringham Wilton přestala vyrábět a doprodává se.

Šíře
posledních 3,99 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Květinový
Vzor
Hotelový
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Hotelový koberec
Základní zařazení
Luxusní bytový koberec
Hmotnost vlasu
1320 g/m2
Celková hmotnost
2050 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP Stainsafe
Celková výška
10 mm
Podložka
Tkaná osnova
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová
Hořlavost
Efl

Popis

Wiltonové koberce Sandringham Wilton vyrobené ze 100% polypropylenu Stainsafe nabízíme skladem v doprodeji na naší prodejně Koberce Strnad Lišov v šíři 4 metry. Jedná se o tkané koberce wiltonového typu, kdy se vyrábí dva koberce najednou, vlákna se zatkávají do osnovy a vyrábí se vždy dva koberce najednou, které se pak od sebe rozříznou. Není zde tudíž žádná sekundární podložka jako u všívaných koberců (smyčky, velury). Stejnou technologií se vyrábí kusové koberce a jedná se o jedny z nejkvalitnějších metrážových koberců v naší nabídce. Jsou velice oblíbené zejména ve Velké Británii, kde se pokládají formou napínání na podložku.

Bohužel, po několika desítkách let výroby v belgické fabrice Balta Broadloom výroba těchto koberců úplně skončila, neboť celá firma byla prodána a vyrábět se zde budou již pouze kusové koberce. Z toho důvodu již nelze dodat žádný z těchto nádherných wiltonových koberců Wiltax, Wellington, Sandringham Wiltax či Stainsafe Superwiltax. Byly jsme přímým dovozcem těchto koberců do ČR.

Tkané metrážové koberce doporučujeme celoplošně lepit buď disperzními nebo sprejovými lepidly. Wiltony mají veliké pnutí, rády se vlní. Obzvláště v hotelovém segmentu, kde je vysoká frekvence uklízení, je důležité mít koberce pořádně přichycené k podkladu. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně.

Koberce s velurovým povrchem tzv. stínují, tzn. dělají se viditelné stopy při chůzi, vysávání, posunu nábytku apod. Koberce mívají velmi často při zakoupení na sobě různě "barevné" pruhy, které nejdou hned rozčesat ani se nesrovnají hned pomocí vysavače. Nejedná se o žádnou vadu, je to způsobeno nejčastěji natočením vlasu při skladování, stáčení, první závit od papírové návinky apod. Jedná se o standardní přirozený jev střižených velurových koberců a všechny tyto pruhy postupně zmizí. Velurové koberce jsou jinak velmi příjemné a dobře se udržují, ale vlákno se potřebuje stabilizovat chůzí a běžným používáním.

Všechny metrážové koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry).

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži i různě nastaveným počítačovým monitorům. Každá vyrobená šarže každé podlahoviny je unikátní. Roli si můžete prohlédnout přímo na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes náš poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi někdo spojí a doladí všechny případné detaily. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 3 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Mohlo by se vám také líbit