Rolex 303

Rolex 303

Nový produkt
248,00 Kč za m2 vč. DPH

Vpichovaný koberec Rolex je v naší nabídce snad dvacet let. Obecně se těmto koberců říká "zátěžáky", i když není úplně pravda. Ale používají se obecně do všech zatěžovaných prostor jako jsou kanceláře, chodby, schody, penziony, hotely, diskotéky, restaurace, kluby apod. Rolex je vyroben z polypropylenového vlákna o hmotnosti 700 g/m2 vlasu, zátěžová třída 31 oficiálně pro lehkou komerci. Na druhou stranu tisíce položených zakázek hovoří o pravidlu "za málo peněz hodně muziky".

Koberec Rolex 303 v zrzavém melírovaném odstínu nabízíme posledních pár metrů v postupném doprodeji, kdy uřízneme požadovanou délku z posledních rolí. Pokud chcete ušetřit, lze koupit se slevou 30% celé zbytkové role - vy ušetříte a my nemusíme řešit žádné malé zbytkové odřezy. Nabídka zbytků viz. níže.

Šíře
posledních 3,78 + 3,54 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Vpichovaný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Základní zařazení
Levné vpichované koberce
Hmotnost vlasu
900 g/m2
Celková hmotnost
1050 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP
Celková výška
8,5 mm
Podložka
Latex
Zátěžová třída
22+ / 31 základní komerční
Hořlavost
Efl

Popis

Vpichovaný koberec Rolex je v naší nabídce snad dvacet let. Ačkoliv se těmto vpichovaným kobercům v ČR obecně říká "zátěžáky", žádné zátěžové koberce to nejsou, jenom se tak často používají. Rolex patří ze všech nabízených mezi ty nejlepší, neboť má 900 g vlasu / m2 a splňuje zátěžovou třídu 31 (semi-contract). Tento typ koberců se v praxi pokládá do vysoce i extrémně zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor jako jsou kanceláře, chodby, schody, penziony, hotely, diskotéky, školy, jídelny, restaurace apod. Je třeba počítat s tím, že tyto velurové vpichované koberce se vyrábějí z nejzákladnějšího PP recyklovaného vlákna, které se rychleji sešlapává (ulamuje). Na druhou stranu musíme uznat, že ty desetitisíce položených zakázek hovoří o pravidlu "za málo peněz hodně muziky".

Mohlo by se vám také líbit