• Sleva!
  • -11,81%
  • Sleva!
  • -11,81%
Siena 53

Siena 53

Nový produkt
309,00 Kč
273,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 11,81%

Svého času u nás nejprodávanější velurový koberec Siena renomovaného belgického výrobce ITC je vyroben ze 100% polyamidu Imprel o hmotnosti vlasu cca 550 g/m2. Vlákno je dvoubarevné, tedy lehce melírované, a zároveň kroucené. Zespodu je kvalitní filcová podložka Ultratex Quick+, díky níž je chůze po tomto koberci teplejší, příjemnější na došlap a tišší. Celková hmotnost je cca 1600 g/m2 a celková výška cca 9 mm. Koberec je certifikován u nezávislé německé laboratoře TÜV jako "vhodný pro alergiky". Je vhodný do obývacích, dětských i studentských pokojů, ložnic, chodeb či jídelních koutů.
Koberec Siena 53 je skladem v postupném doprodeji v šíři 500 cm za akční výprodejovou cenu.

Šíře
posledních 5,23 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Bytový koberec
Hmotnost vlasu
550 g/m2
Celková hmotnost
1600 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
9 mm
Podložka
Filc
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Velurový koberec Siena s lehce melírovaným vzorem jsme nabízeli v ohromné paletě barev velkou řadu let. Tento koberec se již bohužel nevyrábí a tak doprodáváme poslední skladové zásoby. Je vyroben v Belgii u renomovaného výrobce ITC ze 100% polyamidu Imprel s hmotností vlasu cca 550 g/m2, celkovou výškou cca 9 mm a s modrou filcovou podložkou Ultratex Quick+ zespodu. Koberec Siena je atestován nezávislým německým institutem TÜV, že je vhodný pro alergiky.

Koberce s filcem doporučujeme celoplošně fixovat např. pomocí fixačních sprejů či nátěrů. Velmi rychlá aplikace poté funguje jako suchý zip a koberec se nemůže v průběhu užívání vlnit. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně. Koberec lze přichytit na beton, stěrku, OSB či CETRIS desky, dlažbu, kámen či jinou hladkou podlahu jako laminát, dřevo či PVC. Lze ho položit i na starý přilepený Jekor. Pro zvýšení komfortu na maximální možnou míru lze položit koberec na speciální anglické podložky Floorwise pod koberce.

Koberce se střiženým vlasem (velury) stínují, to znamená, že mohou dělat viditelné stopy při chůzi, vysávání, posunu lehkého nábytku apod. U melírovaných vzorů méně, u jednobarevných koberců více. Role u všech metrážových koberců mohou mít při zakoupení příčné pruhy, které vypadají, jako by byly z jiné barvy. Nejdou hned rozčesat, ani se hned nesrovnají pomocí vysavače. Nejedná se ale o žádnou vadu, je to způsobeno nejčastěji natočením vlasu při výrobě, skladování, stáčení apod. Často to bývá od založení prvního závitu u papírové návinky. Jedná se o standardní přirozený jev, všechny tyto pruhy během používání zmizí, vlákno se musí v místnosti stabilizovat.

Všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry). Pro zajištění protiskluznosti kusového koberce nabízíme speciální nástřik či podložku, díky čemuž bude chůze po koberci mnohem bezpečnější.

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži koberce, světelných podmínkách v místnosti i různě nastaveným počítačovým monitorům. Vzorky u této doprodejové kvality již u našich velkoobchodních partnerů pravděpodobně nebudou. V roli si můžete koberec prohlédnout přímo v našem jihočeském rodinném obchodním domě v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi spojíme a doladíme případné detaily objednávky. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draze. Cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 3 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Přílohy

Stáhnout

Koberce - návod na pokládku

Návod na pokládku koberců

Stáhnout (349.94k)

Koberce - návod na údržbu

Návod na údržbu a čištění koberců.

Stáhnout (643.07k)

Mohlo by se vám také líbit