• -19,78%
  • -19,78%
Artis 966

Artis 966

Nový produkt
227,50 Kč
183,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 19,78%

Bytový koberec Artis je vyroben ze 100% polyamidového vlákna o hmotnosti vlasu 310 g/m2. Zespodu je filcová podložka Premiuback, jež dodává koberci příjemnější a teplejší došlap. Jedná se smyčkový koberec typu scroll, kde se kombinují vyšší a nižší smyčky, to pak vytváří plastický vzor. U koberce Artis je ve vzoru mírný 3D efekt.

Koberec Artis 966 s oblíbeným hnědým odstínem se již nevyrábí a my doprodáváme posledních pár metrů v šíři 400 cm za akční výprodejovou cenu.

Šíře
posledních 3,83 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Plastický / scroll
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Bytový koberec
Hmotnost vlasu
310 g/m2
Celková hmotnost
1181 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA
Celková výška
10,5 mm
Podložka
Filc

Popis

Koberec Artis je prioritně určen do bytového sektoru, to znamená obývací, studentské a dětské pokoje, ložnice, chodby a předsíně, kuchyňské kouty apod. Není určen do komerčního sektoru, neboť je na filcové podložce. Díky filcu zespodu je ale koberec příjemnější na chůzi, teplejší a jeho pokládka je jednodušší. Filcové koberce doporučujeme celoplošně fixovat např. pomocí fixačních sprejů či nátěrů, je to velmi rychlé, funguje jako suchý zip a koberec se nemůže v průběhu užívání vlnit. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně.

Všechny metrážové koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry).

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži i různě nastaveným počítačovým monitorům. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců do ČR a velkoobchodním prodejcem, můžete si fyzické vzorky prohlédnout a koberec následně i objednat u některého z našich velkoobchodních partnerů (podlahářské firmy) po celé republice, rádi Vám sdělíme případný kontakt. Přímo v roli si můžete daný koberec prohlédnout přímo v našem jihočeském rodinném obchodním domě v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes náš poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi někdo spojí a doladí všechny případné detaily. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 3 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Mohlo by se vám také líbit