• Sleva!
  • -23,38%
  • Sleva!
  • -23,38%
Racer 236

Racer 236

Repasované
192,50 Kč
148,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 23,38%

Sháníte koberec do klučičího pokoje? Nechcete, aby byl pokoj od modré podkladové barvy příliš tmavý, ale aby se rozsvítil? Pak Vám můžeme nabídnout červený Racer 236 plný různých aut, formulí a angličáků. Jedná se o klasický dětský metrážový smyčkový koberec ze 100% potištěného polyamidu na filcové podložce. Pro zvýšení komfortu chůze i hraní dětí na těchto kobercích můžete položit pod koberec speciální podložku Metro Underlay, CTT Optimax nebo Floorwise. Proti navlnění by se měly koberce celoplošně fixovat např. fixačním sprejem SP-fix.

Racer 236 je v doprodeji v šíři 4 metry za akční výprodejovou cenu.

Šíře
posledních 19,10 + 4,14 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Dětský
Barevný odstín
červená, růžová
Základní zařazení
Dětský koberec
Hmotnost vlasu
300 g/m2
Celková hmotnost
1100 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA
Celková výška
6 mm
Podložka
Filc

Popis

Dětský metrážový koberec Racer je vyroben ze 100% polyamidového vlákna na filcové podložce. Nabízíme ho skladem za akční výprodejovou cenu v šíři 4 metry.

Koberce s filcem koberce doporučujeme celoplošně fixovat např. pomocí fixačních sprejů či nátěrů, je to velmi rychlé, funguje jako suchý zip a koberec se nemůže v průběhu užívání vlnit. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně. Koberec lze fixovat na beton, stěrku, laminátovou či dřevěnou podlahu, ale i na kobercovou podložkou.

Všechny metrážové koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry). Pro zajištění protiskluznosti kusového koberce nabízíme speciální nástřik, díky němuž bude chůze po koberci mnohem bezpečnější.

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži i různě nastaveným počítačovým monitorům. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců do ČR a velkoobchodním prodejcem, můžete si fyzické vzorky prohlédnout a koberec následně i objednat u některého z našich velkoobchodních partnerů (podlahářské firmy) po celé republice, rádi Vám sdělíme případný kontakt. Přímo v roli si můžete daný koberec prohlédnout přímo v našem jihočeském rodinném obchodním domě v Lišově u Českých Budějovic.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi spojíme a doladíme případné detaily objednávky. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání cca 3 pracovní dny od zaplacení zálohové faktury. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Mohlo by se vám také líbit