• Sleva!
  • -46,67%
  • Sleva!
  • -46,67%
Oblouk 30 mm H84 Mahagon přechodová lišta samolepící 21559840-45

Oblouk 30 mm H84 Mahagon přechodová lišta samolepící 21559840-45

180,00 Kč
96,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 46,67%

Samolepicí přechodový profil v nejzákladnějším tvaru mírného "oblouku" o šíři 30 mm nabízíme skladem na naší prodejně či webu Koberce Strnad Lišov. Lišta je vyrobena z hliníku potaženého kvalitní a velmi odolnou PVC fólií s dekorem dřeva, fólie je zaohnuta až pod lištu, na spodní straně jsou dva proužky speciálního lepidla překryté voskovým papírem. Tento profil je stavěný na výškový rozdíl podlah cca 0 - 4 mm. Je vhodný pro všechny hladké podlahoviny typu PVC, laminát, dlažba, vinyl, dřevo aj., nebo na koberce s nízkým až středně vysokým vlasem.

Barvu H84 Mahagon nabízíme za super akční výprodejovou cenu v délkách:

  90 cm - objednací kód: 21559840

270 cm - objednací kód: 21559845

Rozměr
posledních 37 ks
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Samolepící
Vzor
Dřevěný tmavý
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Přechodové lišty
Možnost dodání
doprodej
Materiál
Hliníkové s PVC fólií
Tvar
Oblouk 20-35 mm

Popis

Před instalací každé přechodové lišty se doporučujeme poradit s naším technikem na prodejně, zda je daný profil vhodný pro určené výškové přechody či daný typ podlahoviny. Rozbalené lišty již nelze vyměnit za jiný profil.

Doporučený postup instalace: Lišta se nejprve rozbalí z ochranné fólie, změří se přesná délka a uřízne. Hliníkové lišty s PVC nedoporučujeme zařezávat pomocí rozbrusovacího kotouče (tzv. flexou), při řezu dochází k vysoké teplotě a fólie se taví, mění barvu a tvar. Ideální je řezat lišty pomocí pokosové pily s kotoučem na hliník, řez je pak krásně čistý a hladký. Lze použít i ruční pilku na železo, počítejte s tím, že se lepidlo chytá na plátek. Lišty se pak lepí na čistý odmaštěný podlah tak, že se strhne voskový papír, opatrně položí na přesné místo a pak přitlačí k podlahám. Lepidlo na liště je velmi odolné se skvělou lepicí schopností, ale lištu pak většinou nelze sundat a nalepit znovu. U problematických přechodů lze spojení lišty a podlahy pojistit např. pomocí kartušového lepidla Mamut Glue.

Lišty a profily s PVC fólií nevyžadují žádnou speciální údržbu a lze je čistit běžnými čisticími prostředky. Nepoužívat silná abrasiva. 

Mohlo by se vám také líbit