• Sleva!
  • -1 000,00 Kč
Ambiente 8432-293 kruh

Ambiente 8432-293 kruh

Moderní a jemný tkaný kusový koberec ve tvaru kruhu. Barevná kombinace se hodí do obývacích pokojů, dětských pokojů, ale i oživí prostředí na chalupách či chatách. 

3 390,00 Kč
2 390,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 1 000,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.