• Sleva!
  • -29,5%
  • Sleva!
  • -29,5%
Ambiente 8432-293 kruh

Ambiente 8432-293 kruh

Repasované
3 390,00 Kč
2 391,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 29,5%

Moderní jednoduchý design v modré barvě nabízíme jako kulatý kusový koberec Ambiente 8432-293. Tato kolekce se již nevyrábí a my ji vyprodáváme za akční výprodejovou cenu v rozměru 200 cm. Koberec je vyroben z klasického vlákna polypropylen heatset a kolem dokola je olemován zakončovací lemovkou. Oproti koberci Magic, který je také v doprodeji, je Ambiente hustší a kvalitnější.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit