• Sleva!
  • -10,32%

Lifestyle Kids 2490 grun

Dětský kusový koberec vyrobený z akrylových vláken o extrémně vysoké hustotě a hmotnosti metodou ručního tuftování s ručně prostřihaným vzorem. Jedná se o extra vysokou kvalitu s nádhernými pastelovými barvami, které se na akrylu velmi dobře dělají. Koberec je v doprodeji a nabízíme ho za zvýhodněnou akční cenu.

7 800,00 Kč
6 996,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 10,32%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Dětský
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.