• Sleva!
  • -10,32%
  • Sleva!
  • -10,32%

Life Style Kids 2490

Nový produkt
7 800,00 Kč
6 996,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 10,32%

Moderní design, velmi příjemné akrylové vlákno, vysoká hustota vlasu a svěží barvy, takové jsou ručně vyráběné kusové koberce Life Style. Nejedná se o ruční vázání uzlíků, ale ruční tuftování pomocí speciální tuftovací pistole, jež nastřeluje vlákna do osnovy. Pak je koberec natažen a nalepen na tkanou podložku a následně ručně prostřihán, aby měl plastický vzor. Akrylové vlákno je podobné vlně, určitý čas pouští část svého objemu.

Jedná se o luxusní kvalitní koberce za vyšší cenu, ale my je nabízíme za akční výprodejové ceny v celé řadě designů, tvarů i barev včetně tohoto dětského koberce Life Style Kids, nabízíme ho v posledním rozměru 120 x 180 cm se slevou 10%.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Dětský
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit

Související články na blogu