• Sleva!
  • -27,61%
  • Sleva!
  • -27,61%
Kids Cars 3385-01

Kids Cars 3385-01

Repasované
6 900,00 Kč
4 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 27,61%

Luxusní dětský koberec Kids Cars je vyroben z velmi příjemného akrylového vlákna vysoké hustoty a hmotnosti. Akryl lze výrobně barvit, proto mají koberce z něj nádherné pestré barvy a vzory. Tyto koberce jsou vyráběny ručně, nejedná se o nejznámější ruční vázání uzlíků, ale ruční tuftování pomocí speciální tuftovací pistole, jež nastřeluje vlákna do osnovy. Pak je koberec natažen a nalepen na tkanou podložku a následně ručně prostřihán, aby měl plastický vzor. Akrylové vlákno je podobné vlně, určitý čas pouští část svého objemu.

Tento poslední dětský koberec pro malé kluky nabízíme za akční výprodejovou cenu se slevou 27% v rozměru 120 x 180 cm.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Dětský
Barevný odstín
modrá
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit

Související články na blogu