• Sleva!
  • -26,78%
  • Sleva!
  • -26,78%
Fit limetka

Fit limetka

Nový produkt
2 035,00 Kč
1 491,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 26,78%

Pěkný kusový koberec prozáří každý dětský pokojík nebo hrací koutek. Naše firma se na kusové koberce vyloženě specializuje a proto nabízíme i obrovskou nabídku těchto koberců s dětskými motivy.

Koberec je vyroben v produktové řadě Funky z jemného krouceného polypropylenového vlákna heatset, kolem dokola je obšitý. Jedná se o veselé barevné koberce.

Koberec Fit limetka se již nevyrábí, nabízíme poslední kusy za akční výprodejové ceny.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Dětský
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit