• Sleva!
  • -10 350,00 Kč
Monaco 675 kupfer

Monaco 675 kupfer

Moderní ručně tuftovaný akrylový originální koberec ve svěží kombinaci barev. Je velmi příjemný, a to jak na dotyk, tak pro doplnění interiéru. 

20 700,00 Kč
10 350,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 10 350,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník
Celková hmotnost
0000 doplnit

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.