• Sleva!
  • -30,68%

Life Style 2018-01

Moderní design, velmi příjemné akrylové vlákno, vysoká hustota vlasu a svěží barvy, takové jsou ručně vyráběné kusové koberce Life Style. Nejedná se o ruční vázání uzlíků, ale ruční tuftování pomocí speciální tuftovací pistole, jež nastřeluje vlákna do osnovy. Pak je koberec natažen a nalepen na tkanou podložku a následně ručně prostřihán, aby měl plastický vzor. Akrylové vlákno je krátké a podobné vlně, určitý čas pouští část svého objemu.

Jedná se o kvalitní koberce za vyšší cenu, ale my je nabízíme za akční výprodejové ceny v celé řadě designů, tvarů i barev. Tento dekor nabízíme v posledním obdélníkovém rozměru 140 x 200 cm se slevou 30%.

10 083,00 Kč
6 990,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 30,68%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
červená, růžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit