• Sleva!
  • -45,87%
  • Sleva!
  • -45,87%
New Cobra brown

New Cobra brown

Repasované
10 900,00 Kč
5 900,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 45,87%

Totální doprodej shaggy kusových koberců se týká i tohoto tmavě hnědého koberce New Cobra brown. Koberec vypadá jako jednobarevný, ale má v sobě natkanou tmavší nitku, takže tvoří malinko i melír.

Nemáme kam vystavit nové zboží, vystavené kusovky tvoří tak vysoké kopice, že jsme se rozhodli razantně vyčistit sklady. Proto je na vybrané starší koberce nastavena sleva větší jak 45% stejně jako na koberci New Cobra.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit