• Sleva!
  • -38,85%
  • Sleva!
  • -38,85%
Magic tyrkys - braun

Magic tyrkys - braun

Repasované
2 600,00 Kč
1 590,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 38,85%

Melírovaný kusový koberec Magic s kombinací tyrkysové a hnědé barvy nabízíme za akční výprodejovou cenu na naší prodejně či webu Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách. Je vyroben ze 100% polyesteru, díky čemuž má vysoký luxusní odlesk. Shaggy koberce mají vysoký vlas, který je velmi příjemný na chůzi. Jelikož čistíme sklady, abychom mohli vystavit nové zboží, je na většinu těchto luxusnějších koberců nastavena výrazná sleva.

Rozměr
--
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit