• Sleva!
  • -40,1%

Lavella 226 grün

Čistíme sklady!!! Totální výprodej luxusních shaggy koberců s vysokým vlasem. 

Tento překrásný zeleno-černý koberec je vyroben z lesklejšího polyesterového vlasu o vysoké hmotnosti. V rámci výprodeje ho nabízíme se slevou 40% v posledním rozměru 140 x 200 cm

10 500,00 Kč
6 291,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 40,1%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
zelená
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit