• Sleva!
  • -28,86%
  • Sleva!
  • -28,86%
Lavella 80 antracit

Lavella 80 antracit

Repasované
3 500,00 Kč
2 491,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 28,86%

Moderní kusový koberec "shaggy" s vysokým vlasem Lavella 80 antracit je vyroben z dlouhých polyesterových širokých vláken, má nádhernou kombinaci šedo-béžových vláken a pěkný vzor. Jelikož potřebujeme na prodejně odlehčit kopy s vystavenými koberci, nabízíme shaggy koberce s výraznou slevou v rozmezí 25 - 55%.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
šedá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit