• Sleva!
  • -47,9%
  • Sleva!
  • -47,9%
San Remo 27 black-purple

San Remo 27 black-purple

Repasované
17 640,00 Kč
9 190,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 47,9%

Totální výprodej luxusních shaggy kusových koberců se týká i tohoto nádherného a těžkého koberce San Remo 27 black / purple v kombinacích černých a fialových vláken.

Nemáme kam vystavit nové zboží, prodejna je malá (pouze 2750 m2), zboží moc. Vystavené shaggy kusové koberce tvoří tak vysoké kopice, že jsme se rozhodli razantně vyčistit sklady a zaměřit se hlavně na standardní zboží, které lze u výrobce dál objednávat. Proto je na vybrané starší koberce nastavena sleva mezi 25 - 55%. Sledujte žluté cenovky.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
fialová
Barevný odstín
černá, tmavá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
70% akryl + 30% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit