• Sleva!
  • -53,06%
  • Sleva!
  • -53,06%
San Remo 27 anthracit

San Remo 27 anthracit

Repasované
13 400,00 Kč
6 291,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 53,06%

Moderní kusový koberec "shaggy" s vysokým vlasem San Remo antracit je luxusní variantou do vašeho interiéru. Nevíme proč, ale při novém focení tohoto koberce v zimní zahradě nám hází vlas jakoby "vyšusovaný" flek do hnědých odstínů, ale ve skutečnosti je koberec naprosto v pořádku, žádný flek tam není. Stejný problém vznikl při focení např. koberců Solo caramel či Solo mor. Přijeďte se přesvědčit sami na naši prodejnu v Lišově, že je vše v pořádku. Koberec je extrémně těžký, je zde velké množství materiálu, tomu odpovídá i cena.

Jelikož majitel firmy tlačí na to, aby se na prodejně odlehčili kopy s koberci, je na spoustě shaggy kobercích nasazena extra výrazná sleva. Chceme nakoupit nové zboží, ale nemáme ho kam vystavit. Proto se starší kolekce vyprodávají se slevami 30 - 55%.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
černá, tmavá
Barevný odstín
šedá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
70% akryl + 30% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit