• Sleva!
  • -59,88%
  • Sleva!
  • -59,88%
Shaggy 80

Shaggy 80

Repasované
7 465,00 Kč
2 996,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 59,88%

Totální doprodej kusových shaggy koberců se týká i koberce Shaggy v barvě 80 oranžové až cihlové. Nabízíme ho v několika rozměrech a jelikož jsme se rozhodli vyčistit sklady, abychom mohli přivézt nové zboží, jsou na tento koberec nově dány vyšší slevy. Koberec je vyroben z kombinace akrylových a viskózových vláken.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
80% akryl + 20% viskóza
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit