• Sleva!
  • -10,14%
  • Sleva!
  • -10,14%
Limelight 22001-6600

Limelight 22001-6600

Nový produkt
1 480,00 Kč
1 331,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 10,14%

Luxusní a na došlap velmi příjemný kusový koberec Limelight nabízíme se slevou v rámci akčního výprodeje shaggy koberců. Ale nejedná se o žádné staré zboží, Limelight je novější kolekce s úžasnou kombinací měkčených pláken z PP Heatsetu a lesklejšího polyesteru, v melírovaném bílo-bronzovém odstínu. Ani se nám ho nechtělo zlevňovat, protože spolu s kolekcí Twilight jsou to naše nejprodávanější shaggy. Koberec se hodí do obývacích i studentských pokojů, do vstupní haly i do ložnice, je od nohou krásně teplý a příjemný.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
bílá, krémová
Hustota vpichování
80.000 bodů / m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
85% PP heatset + 15% PES
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit