• Sleva!
  • -49,84%
  • Sleva!
  • -49,84%
Charly rot

Charly rot

Repasované
7 965,00 Kč
3 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 49,84%

Kusový koberec Charly rot v sytě červeném jednobarevném provedení je klasickým příkladem ručně tuftovaného "shaggy" koberce s vysokým vlasem. Koberec je vyroben z akrylového vlákna a díky vysokému vlasu se téměř nesešlapává, vlas se neustále převrací ze strany na stranu.

Jelikož čistíme sklady, abychom mohli nabrat nové kolekce, prodáváme tento koberec s výraznou slevou 49%. V nabídce je již poslední kus.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
červená, růžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit