• Sleva!
  • -29,94%
  • Sleva!
  • -29,94%
Tender morwa

Tender morwa

Nový produkt
5 695,00 Kč
3 991,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 29,94%

Moderní a jemný koberec "shaggy" typu s vysokým vlasem. Jednobarevná varianta s odlesky na světle ozdobí jakýkoliv interiér a dodá mu pocit "domova".  Je vhodný jak do obýváků, tak do ložnic či dětských pokojů. 

Výprodej starých kolekcí, dekorů a barev, které už se nedají u výrobce koupit s výraznými slevami se dotýká i tohoto koberce. Tender je moc pěkný a příjemný na dotek.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
55% PP + 45% PES
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit