• Sleva!
  • -25,12%
  • Sleva!
  • -25,12%
Vivaldi Exclusive 24

Vivaldi Exclusive 24

Nový produkt
1 055,00 Kč
790,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 25,12%

Luxusní kusový koberec Vivaldi Exclusive je velmi kvalitní a neuvěřitelně odolný shaggy koberec. Je vyroben ze 100% plně probarveného polyamidu 6.6 a je v metráži zařazen mezi zátěžové koberce s vysokou odolností. Nabízíme ho v metráži šíře 4 metry a kusové koberce si z něj vyrábíme sami, takže jsme schopni vyrobit na počkání jakýkoliv atypický rozměr a tvar, např. ovál, kruh, čtverec apod., vše beze zbytku, platíte pouze skutečné m2 (u kruhů a oválů rozměr čtverce / obdélníku). Nabízíme ho za výrazně nižší akční ceny.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
zelená
Hmotnost vlasu
1580 g/m2
Celková hmotnost
2800 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA 6.6
Celková výška
34 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Tvar
Obdélník
Tvar
Čtverec

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit