• Sleva!
  • -32,63%
  • Sleva!
  • -32,63%
Vivaldi Exclusive 10

Vivaldi Exclusive 10

Nový produkt
1 765,00 Kč
1 189,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 32,63%

Luxusní kusový koberec Vivaldi Exclusive je velmi kvalitní a neuvěřitelně odolný shaggy koberec. Je vyroben ze 100% plně probarveného polyamidu 6.6 a je v metráži zařazen mezi zátěžové koberce s vysokou odolností.

Tyto kusové koberce jsme si vyráběli sami z metráže šíře 4 metry, ale tato barva je v metráži již vyprodána a proto nabízíme pouze poslední rozměry za akční ceny. Z ostatních barev - stejně jako z podobného koberce Bugatti Exclusive - vyrobíme jakýkoliv atyp a rozměr na přání.

Rozměr
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
bílá, krémová
Hmotnost vlasu
1580 g/m2
Celková hmotnost
2800 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PA 6.6
Celková výška
34 mm
Podložka
Filc
Tvar
Obdélník
Tvar
Čtverec

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit